Galvenā Diski Riepas Aksesuāri Kontakti
Laipni lūdzam AL Racing mājas lapā!
Esam uzņēmums ar vairāku gadu pieredzi sporta auto daļu tirdzniecībā, īpašu uzsvaru liekot uz riepām un diskiem.

Mēs piedāvājam:
• Kaltus alumīnija riteņu diskus;
• Sporta riepas dažādiem autosacīkšu veidiem;
• Dažādus ar ralliju saistītus aksesuārus.

Sadarbojamies ar vadošajiem autosportistiem Baltijā kā arī piegādājam produkciju arī uz citām Eiropas valstīm. Lasīt vairāk


Izvēloties diskus un riepas ir svarīgi ievērot ražotāju noteiktos izmērus. Lasīt vairāk

SEAT Altea- vienīgais auto savā kategorijā ar
- 5 zvaigznēm vadītāja un pasažieru aizsardzībā
- 4 zvaigznēm bērnu aizsardzībā
- 3 zvaigznēm gājēju aizsardzībā

SEAT Altea saņēmusi izcilas atzīmes/vērtējumu kraš-testos, ko veica prestižā Euro NCAP organizācija. Kategorijas, kurās Euro NCAP vērtē un attiecīgi piešķir punktus ir: Šofera un pasažieru drošība, bērnu drošība un gājēju aizsardzība. Īpaši šo trīs kategoriju vērtējumā jāizceļ gājēju aizsardzība, kurā ar 3 zvaigznēm un saņemtajiem 22 punktiem, SEAT Altea ierindojās pirmajā vietā starp visām testētajām šīs klases mašīnām.

Braucēju aizsardzība: 5 zvaigznes
Altea tika vērtēta trijos dažādos testos: frontāla sadursme , sānu trieciens deformējamā šķērslī un trieciens pret nekustīgu stabu. Rezultāts- maksimāli iespējamās 5 zvaigznes!

Testiem Euro NCAP izmanto automobiļus ar minimāli atļauto drošības aprīkojumu, Altea gadījumā tika izvelēts bāzes aprīkojums Reference, ar 1,6 litrīgo dzinēju, kurš aprīkots ar drošības spilveniem vadītajam un pasažierim, sānu drošības spilvenus un aizkarveida drošības spilvenus, priekšējās drošības jostas ar pirotehnisko (??) spriegotāju, aizmugurējās drošības jostas, kā arī vadītāja drošības jostas fiksēšanas indikators- skaņas signāls. Altea ieguva 14 no 16 iespējamiem punktiem frontālā trieciena testā, kurā iekļauta arī sadursme ar deformējamu barjeru, kuras izmērs nepārsniedz 40% no mašīnas virsbūves platuma ar ātrumu 64 km/h.
Galvenā   |   Diski   |   Riepas   |   Aksesuāri   |   Kontakti